«Чисто не там де прибирають, а там де не смітять»

Аватар пользователя Официальный источник

Щоденно перебуваючи в лісових насадженнях у справах, можна часто зустріти непривабливу картину на узліссі в вигляді побутових відходів, які вивозяться жителями району з своїх присадибних ділянок.. При такій картині, в душі завжди піднімається хвиля обурення та протесту проти такого свавілля над рідною природою. У мене зразу спадає на думку, якщо ви вважаєте, що під вітами дерев сміття непомітне, чому б вам не викинути його під дерева у власному саду. Ви скажете: «Не естетично». То чому така думка вас не переслідує в той час, коли ви вчиняєте злочин, викидаючи сміття у лісі, і вважаючи при цьому себе гарним господарем.  В кожному населеному пункті існують санкціоновані сміттєзвалища, комунальними службами проводиться постійний вивіз побутових відходів механізованим методом, але все одно знаходяться «добродії», які несуть та везуть до ближніх лісових насаджень свій мотлох.

Згадуючи розповіді своїх дідусів та бабусь, які могли колись босими ногами сміло гуляти по лісі, то зараз мені просто заздрісно, що ті часи пройшли. То що з нами трапилось? Чому ми стали такими зубожілими, черствими та байдужими.

Засмічення лісів, полезахисних смуг побутовими відходами вважається правопорушенням. Стаття 73 Лісового Кодексу України про адміністративні правопорушення  передбачає  накладення штрафу на громадян від одного до трьох мінімумів доходів громадян і на посадових осіб від трьох до семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян, при вчиненні даного порушення.

Тож давайте любити природу по справжньому, підтримуючи її в чистоті. І вона завжди віддячить Вам своїм затишком та красою у час відпочинку всією родиною.

Памятайте: Чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

 

 

Головний лісничий  ДП«Онуфріївський лісгосп»  М. Косенко

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________  ________  ____    __    ______  
/\_____ \ /\_____ \ /'___\ /'_ `\ /\ ___\
\/___//'/' \/___//'/' /\ \__/ /\ \L\ \ \ \ \__/
/' /' /' /' \ \ _``\ \/_> _ <_ \ \___``\
/' /' /' /' \ \ \L\ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \
/\_/ /\_/ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\// \// \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015