Чи впаде труба котельні?

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

В цьому матеріалі хотілось би розповісти вам про котельню, яка опалювала Онуфріївську центральну лікарню та квартири двоповерхових будинків працівників ОКЗ №175.
В цілях економії було прийняте рішення припинити її роботу, а лікарню опалювати від модернізованої центральної котельні. В цьому рішенні є сенс: кількість працівників зменшилась майже вдвічі, та й утримувати одну котельню дешевше ніж дві окремі.

Коли вивозили будівельні матеріали з недобудованого корпусу лікарні одну з розтяжок, які утримували трубу демонтували – бо вона заважала проїзду техніки, але по закінченню робіт назад не приєднали. Тепер, кожен раз, при сильному вітрі місцеві мешканці б’ються об заклад: впаде труба чи вистоїть.

Автор цих рядків особисто ходив по владним кабінетам і просив вирішити проблему. Посадовці згоджуються, дійсно так і до трагедії недалеко, ще в минулому році обіцяли трубу надійно закріпити, але…
В останній час все частіше чую розмови про те, що котельню, можливо будуть знову пускати в дію. З газом нині проблеми, тож встановлять котли на альтернативному паливі і забезпечать хворих теплом. Але що робити якщо незакріплена труба не дочекається цих часів? В кращому випадку вона падаючи зруйнує фундамент на якому стоїть і зруйнується сама, а в гіршому? Скільки коштів вилетить в «трубу»…
Колись подібна ситуація була з водонапірною баштою. І тоді автор так само ходив по кабінетам і просив її закріпити. Ходив поки вона врешті решт не впала. А потім у мене запитували, а мовляв звідки ви знали, що вона впаде? Та не потрібно тут бути Павлом Глобою.

Розумію, що зараз зима і розтяжку закріпити важко, але що заважало зробити це своєчасно? А поки що прошу мешканців Онуфріївки десятою дорогою обходити лікарняну котельню, від гріха подалі, бо чиясь недбалість може коштувати вам здоров’я, або навіть життя.

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Андрей Саныч

Уважаемый Владислав Павлович! Об этой трубе наверное не знает первоклассник. Вы хотите сделать из этого какую-то сенсацию? Мне кажется что она как стояла, так еще лет 100 простоит без одной стяжки. Думаю, что нужно показывать проблемы села и района, Вы это делаете и у Вас это хорошо получается, но может что-то серьезнее, чтоли, нужно показывать на сайте? Кто может возразить?
Аватар пользователя Администратор

Блин, ну не стоит у нас целей делать какую то сенсацию. Разве это не проблема поселка или района, учитывая, что больница то районная. Мне, как администратору кажется, что это очень важно, ибо если эта "дура" ляпнется, на само здание котельной это еще туда-сюда, а если кому то на голову, то прическу испортит точно. А ведь рядом детская площадка... А серьезные проблемы района больше по части районки. Это их парафия, а у нас развлекательно-информационный проект.
Аватар пользователя Андрей Саныч

Ув. Администратор. Создается впечатление, что Вы не в Онуфриевке живете и даже не в Украине! Администрации района, а тем более села, не до этого. У них своих задач куча. Вон выборы прошли, завтра другие будут. Нужно народу помогать как-то жить, имеется ввиду рассказывать о радужности перспектив будущего и унылом прошлом. А вы тут со своей трубой. Вот когда свалится кому-то на голову она, тогда и нужно об этом говорить, а сейчас рановато.
Аватар пользователя Администратор

Ой какая у вас жизненная позиция интересная...
Аватар пользователя Андрей Саныч

Да все так думают, и всем плевать. У людей мысли только в одну сторону работают: Если плохо лежит, значит нужно взять, если где-то бабахнет - только чтоб не у меня, а у соседа, если чтото нужно сделать - пусть другие делают, я тут не при чем! И пусть меня в этом кто-то кроме Администратора попробует переубедить! Кстати говоря, ведь не секрет, что этот сайт и комментарии читают и руководители села и района, а почему бы им прям здесь и не ответить по этому вопросу? Ведь как выборы, так их лица даже во сне начинают снится, а выборы прошли, все, сонное царство, трубы продолжают падать. Вот пусть здесь и ответят официально, а то привыкли - у нас приемный день для людей с 14-00 до 15-00. Может хватит царьками быть, может вернетесь к тем, с кеми недавно бок-о бок жили и работали? Ждем реакции и комментария здесь на трубу от власть имущих!
Аватар пользователя 1

ця вся ситуація з коментаріями нагадує фільм Дурак (2014 року), подивіться цікавий фільм, про менталітет деяких людей...
Аватар пользователя Самородченко

1.Дійсно, у грудні 2014 року Владислав Павлович звертався до мене по питанню закріплення даної труби. Мною було проведено розмову із власником котельні про необхідінсть вжити відповідних заходів. Зважаючи на те, що цього не зроблено, до 20.01.2015 року, я обіцяю,що роботи будуть проведені. 2. Графік прийму громадян селища,щотижня понеділок і четвер із 8.00 до 12.00,це зроблено з тією метою,щоб жителі селища могли в цей день однозначно зустрітися зі мною. Крім того,за 5 років своєю роботи я не відмовив жодному громадянину чи громадянці в прийомі, в робочий час коли я знаходився на місці. Також мною не було відмовлено в прийому, в роазі необхідності в суботу або в неділю. Працівники селищної ради здійснюють прийом громадян щодено із 8.до 17.00 крім вихідних днів. 3. В разі є пропозиції чи критика по роботі селищної ради із задоволенням готовий я і мої працівнки вислухати,із метою покращення нашої роботи. Телефон мобільний:0978439559 цілодобово З повагою С.Самородченко
Аватар пользователя Андрей Саныч

Снимаю шляпу. Признаться не думал, что власть отреагирует так и ответит на эти комментарии. Очень надеюсь что этот и другие острые вопросы, которые будут затронуты на этом сайте и не только, Вы оперативно решите.
Аватар пользователя Гость

Аффтар, писши исчо!!!
Аватар пользователя Самородченко

На жаль, за технічних причин, розтяжку для закріплення труби котельні центральної районної лікарні вдалося встановити лише 10.03.2015 р. Шановні користувачі та відвідувачі сайту, прошу й надалі подавати пропозиції щодо покращення роботи селищної ради та облаштування території селища для комфортного проживання його жителів. З повагою С.Самородченко.
Аватар пользователя 1

ще наприклад: 1. встановити невистачаючі по вул. Гагаріна світильники, та і по іншим вулицям також потрібне вуличне освітлення, полатати ями на дорогах та ін. 2. Зараз почали випалювати траву та сміття, на скільки я знаю то це незаконно бо шкодить фауні та здоров'ю людей, тим більше що випалювання трави ніхто не контролює!!! якщо не вистачає грошей в бюджеті, то ось можливість наповнити його штрафами!!! і за одно і за сміття можна штрафувати!!! 3. підняти рівень води на болоті (через низький рівень води там не водиться дика качка) та підняти рівень води на селянському ставку 4. повно в парку повалених дерев
Аватар пользователя 1

1. наприклад встановити мусорні баки (хоча б з дощок збити), а то собаки розтягують сміття до того, як приїдуть його збирати 2. в парку "вандали" порозбивали мусорні баки викладені з цегли, а деякі взагалі з тої цегли робили мангал для шашликів треба привчати народ не смітити, чи штрафами чи рекламою
Аватар пользователя Администратор

По первому вопросу абсолютно с Вами согласен, это общая беда. а вот по второму... Парк находится в ведении региональной службы и не совсем в компетенции поселкового совета.

Добавить комментарий

  __     __    ________   __     __   
/'_ `\ /'_ `\ /\_____ \ /'__`\ /'_ `\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ \/___//'/' /\_\L\ \ /\ \L\ \
\ \___, \ \ \___, \ /' /' \/_/_\_<_ \ \___, \
\/__,/\ \ \/__,/\ \ /' /' /\ \L\ \ \/__,/\ \
\ \_\ \ \_\ /\_/ \ \____/ \ \_\
\/_/ \/_/ \// \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015