Чи матиме Успенка новий стадіон?

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Днями автор мав розмову з Успенським сільським головою Наталією Сірою. Наталія Яківна вважає, що критика на сайті стану стадіонів в районі справедлива і погоджується, що стадіон Успенки не відповідає вимогам часу. Але вкладати кошти громади в шкільний стадіон, на якому в будь який час можуть заборонити гру дорослим не збирається.

 • Потрібно в Успенці будувати новий стадіон, каже голова. На ньому потрібно запланувати будівництво переодягальнь для обох команд, холодне і гаряче водопостачання, душові кабінки, питні фонтанчики та зручні трибуни для глядачів. Крім того, на новому стадіоні можна буде займатися і іншими видами спорту. Знайшли гроші на будівництво скверу, то ж знайдемо і на стадіон.

За словами очільника села цю проблему прекрасно розуміє громада і тому в селі переважна більшість за будівництво, але біда в тому, що в районі дехто проти. То ж будемо надіятися, що Наталія Яківна, з її кипучою енергією, подолає всі перепони і ми в майбутньому розповімо і покажемо вам, дорогі користувачі сайту, будівництво і відкриття нового стадіону в Успенці. Тим більше, що найсильніша футбольна команда району – Успенська «Чайка» заслуговує на те, що б тренуватися і грати на новому, сучасному стадіоні.  

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Віталій

Доброго дня! Дійсно, проблема стадіону дуже болюча тема, і мені здається не тільки для жителів села Успенка, а й багатьох сіл району (чесно кажучи, майже всіх). Наш сільський голова реально загорілась будівництвом нового стадіону і я не розумію чому хтось там у районі проти будівництва, бо майже на всіх спортивних змаганнях керівники за підтримку спорту і молоді, а тут виходить не зовсім. Зі своєї сторони ми (молодь села, громада і не байдужі люди) будемо всіляко підтримувати нашого голову, бо дійсно, в Успенці повинен бути стадіон відповідний рівню гри команди, яка займає вищі місця у районі, але не може сягнути далі для прославлення Онуфріївського району на футбольних теренах хоча б області.
Аватар пользователя Гость

Наталье Яковне предлагают сначала утеплить школу и отремонтировать Дом культуры, а уже потом заниматься стадионом.Приоритеты, однако...
Аватар пользователя Андрій

Будівництво нового стадіону в с.Успенка - це дійсно важливий крок до виховання здорової, спортивної молодді на селі. Не зрозуміло, чому "в районі дехто проти" коли мова йде про розвиток фізичної культури та спорту, адже це важливий момент у вихованні здорової молоді, а молодь - це наше майбутнє. Головним завданням райдержадміністрації району, є розвиток інфраструктури та підвищення рівня життя сіл району.Також це позитивні емоції, яких в наш нелегкий час не вистачає. З нетерпінням чекаємо будівництва нового стадіону!!!!
Аватар пользователя Ігор

Чекаємо будівництва нового стадіону в Успенці,так як маємо молодь,яка б з радістю займалась спортом,розвивалась в цьому напрямку та підтримувала традиції наших попередників,але не маємо належних для цього умов!Підтримуємо ідею побудови стадіону.Спорт завжди об'єднував, об'єднує і буде об'єднувати людей усіх вікових груп!!!

Добавить комментарий

  ____    __     __     ___     ___   
/'___\ /'__`\ /'_ `\ /'___`\ /'___`\
/\ \__/ /\_\L\ \ /\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\_\ /\ \
\ \ _``\ \/_/_\_<_ \/_> _ <_ \/_/// /__ \/_/// /__
\ \ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ // /_\ \ // /_\ \
\ \____/ \ \____/ \ \____/ /\______/ /\______/
\/___/ \/___/ \/___/ \/_____/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015