Чи буде в нас новий водогін та деякі плани селищної ради

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Вчора ми розповідали вам про свердловину яку пробили на стадіоні, але цим плани по забезпеченню громади питною водою не обмежуються. В шістдесятих роках минулого сторіччя в Онуфріївці було побудовано центральний водогін. Центральні магістралі зробили з чавунних, а відводки до багатоповерхових будинків та приватних домоволодінь з стальних труб. На даний час водогін в райцентрі майже випрацював свій ресурс, все частіше стаються аварійні відключення, та й давати нормальний «робочий» тиск по таких трубах стає небезпечним. Сталеві труби з’їла ржа, яка крім того насичує воду іржею.

В наступному році планується провести роботи по заміні частини труб водогону на пластикові. Пластик не піддається корозії,  а значить набагато надійніший в плані експлуатації. Загальний обсяг робіт планується провести на суму 2 мільйони 900 тисяч гривень. І це тільки перший етап, в майбутньому планується повністю замінити всі труби на пластикові.

Також планується зробити в центрі селища зону вільного Wi-Fi і встановити в центрі селища камери відеоспостереження. Це не лише дасть можливість жителям та гостям Онуфріївки користуватися безкоштовним доступом до інтернету, але, завдяки камерам, зробить селище безпечнішим. 

Автор дякує заступнику голови селищної ради Володимиру Гамері за допомогу у підготовці матеріалу

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     ____    __     _    ______  
/'_ `\ /'___\ /'_ `\ /' \ /\ ___\
/\ \L\ \ /\ \__/ /\ \L\ \ /\_, \ \ \ \__/
\ \___, \ \ \ _``\ \ \___, \ \/_/\ \ \ \___``\
\/__,/\ \ \ \ \L\ \ \/__,/\ \ \ \ \ \/\ \L\ \
\ \_\ \ \____/ \ \_\ \ \_\ \ \____/
\/_/ \/___/ \/_/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015