Будьте обережні з вогнем

Аватар пользователя Официальный источник

Тільки б не скоїв ніхто йому лиха,

Бо до пожежі лиш крок.

Журно хита ліс деревами стиха:

«Більш не робіть помилок».

Не розкладайте у спеку багаття,

Недопалки всі затушіть.

Не залишайте сміття і безладдя,

І не обламуйте віть.

(автор Валентина  Водяна)

 

Враховуючи  нинішню  спекотну погоду, число відпочиваючих в лісі та на узліссі зростає з кожним днем. І як показує практика,основним чинником лісових пожеж, є саме людський фактор. Недбалість та легковажність людей у лісі призводить до виникнення лісових пожеж, які завдають значних матеріальних, а особливо – екологічних збитків.

На неодноразові застереження ДП «Онуфріївський лісгосп», окремі фермерські господарства всеодно продовжують спалювати пожнивні залишки, тим самим спричиняючи небезпеку для лісових насаджень, які прилягають до полів.                                                                                         

Шановні жителі та гості Онуфріївського району!

Відпочиваючи у лісі, будьте обережні в поводженні з вогнем. Утримуйтесь від розпалювання вогнищ в непристосованих для цього місцях, не кидайте недопалки, сірники та пляшки, не дозволяйте дітям гратися з вогнем.

Не будьте байдужими!

В разі виявлення лісової пожежі телефонуйте за тел:

Онуфріївський лісгосп 2-10-84; 2-05-94, Онуфріївське  лісництво  2-05-50,                                                                                 Деріївське лісництво 9-41-31.  При повідомленні чітко вказуйте місце пожежі та хто повідомив.

 

 

Державна лісова охорона ДП «Онуфріївський лісгосп

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     __    ________   __   
/'_ `\ /'__`\ /'_ `\ /\_____ \ /'__`\
/\ \L\ \ /\_\L\ \ /\ \L\ \ \/___//'/' /\_\L\ \
\/_> _ <_ \/_/_\_<_ \/_> _ <_ /' /' \/_/_\_<_
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /' /' /\ \L\ \
\ \____/ \ \____/ \ \____/ /\_/ \ \____/
\/___/ \/___/ \/___/ \// \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015