Боляче…

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

15 років автор цих рядків пропрацював в школі, потім при школі організували учбовий комбінат де учнів з різних сіл району навчали різним професіям. В комбінаті працювали декілька вчителів і навантаження складало 6-8 годин на тиждень. Звісно це негативно впливало на розмір заробітної платні, тож довелося підшукувати підробіток.

На той час в районі був дефіцит фотографів, тож саме життя підказало напрямок. Спочатку це були тимчасові роботи, такі як стенди дошки пошани тощо, а одного дня мене запросили на постійну роботу до колгоспу імені Комінтерну. Колгосп, яким керував Анатолій Панасович Різник справедливо вважався чи не найкращим в районі. Чудовою була будівля колгоспної контори: на першому поверсі були розміщені стенди з фотографіями, які розповідали про  життя господарства та селища. Відповідав за них пенсіонер, який любив громадську роботу Олександр Андрійович Шевченко (на жаль нині покійний). Фото оновлювалися щотижнево невеличкому актовому залі проводилися семінари, при чому часто районного та обласного масштабу. Кожен спеціаліст мав окремий кабінет.

Днями, будучи в Павлиші, відвідав споруду і боляче дивитися як таке гарне приміщення стоїть занедбане: вікна та двері вибиті, територія заростає бур’янами та деревами. Будемо надіятися що приміщення передадуть у власність гарному господарю, а не розберуть на будівельні матеріали як це трапилося з Зибківською конторою…

На перших трьох фото показано недобудований спортивний комплекс. Бити і красти там немає чого. Будівля перейшла конторі. А поряд знаходиться Будинок культури і музей. Цим спорудам повезло у них є господар.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___    ________   __    ____    __   
/'___`\ /\_____ \ /'_ `\ /'___\ /'_ `\
/\_\ /\ \ \/___//'/' /\ \L\ \ /\ \__/ /\ \L\ \
\/_/// /__ /' /' \/_> _ <_ \ \ _``\ \ \___, \
// /_\ \ /' /' /\ \L\ \ \ \ \L\ \ \/__,/\ \
/\______/ /\_/ \ \____/ \ \____/ \ \_\
\/_____/ \// \/___/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015