Близько 390 безробітних Онуфріївщини з початку року взяли участь у роботах тимчасового характеру

Аватар пользователя Официальный источник

Залучення безробітних до громадських робіт є однією з дієвих форм задоволення суспільних потреб територіальних громад та активної підтримки безробітних.

         Незважаючи на те, що громадські роботи мають тимчасовий характер і можуть виконуватися на умовах неповного робочого дня, але на особу, яка приймає  участь в таких роботах поширюються  соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю. За зареєстрованими безробітними  зберігається право на виплату допомоги по безробіттю. Під час таких робіт безробітні, відчувають свою корисність, отримують стимул до більш активного пошуку роботи.

         Вирішуючи проблеми зайнятості жителів  району,  Онуфріївська районна філія постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Щороку в бюджетах сільських, селищних рад  передбачаються кошти на оплату праці безробітних громадян, які будуть залучатися до участі в громадських роботах, затверджуються переліки видів громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно корисну спрямованість для громади району.

         Загалом, упродовж січня-жовтня  поточного року Онуфріївською районною філією  було укладено 23 договори про організацію громадських робіт  з  7 сільськими та  селищними радами, а саме: Онуфріївською селищною радою, Куцеволівською, Мар'ївською, Вишнівцівською, Попівською, Успенською,  Камбурліївською  сільськими радами.  У громадських роботах взяли участь 48  безробітних громадян. Безробітні виконували  роботи з благоустрою територій населених пунктів, придорожніх смуг, упорядкування кладовищ, меморіалів, пам'ятників, братських могил, екологічного захисту навколишнього середовища, інформування  населення про субсидії, тощо.

Загалом, близько 390 безробітних Онуфріївщини з початку року взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

 

        

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг

Онуфріївської районної філії Кіровоградського ОЦЗ  Світлана Яцун   

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     __    ________  ______  
/'_ `\ /'_ `\ /'__`\ /\_____ \ /\ ___\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\_\L\ \ \/___//'/' \ \ \__/
\ \___, \ \ \___, \ \/_/_\_<_ /' /' \ \___``\
\/__,/\ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \ /' /' \/\ \L\ \
\ \_\ \ \_\ \ \____/ /\_/ \ \____/
\/_/ \/_/ \/___/ \// \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015