Близько 190 онуфріївчан минулоріч пройшли професійне навчання, з них 180 – вже мають роботу

Аватар пользователя Официальный источник

Одним із напрямів співпраці Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості  з місцевими роботодавцями є забезпечення їхніх потреб у кваліфікованих кадрах. З цією метою службою зайнятості організовується професійна підготовка безробітних, що орієнтована на потреби ринку праці. Це допомагає досягти збалансованості між попитом та пропозицією робочої сили, а в перспективі – вирішити проблеми зайнятості населення району.

Так, протягом минулого року за направленням районної філії   близько 190 онуфріївчан  пройшли професійне навчання. На підприємства  району, після проходження професійного навчання на замовлення роботодавців, були працевлаштовані 180 громадян.

Навчання відбувалось за актуальними на місцевому ринку праці професіями, а саме: продавця продовольчих товарів,  слюсаря по ремонту сільськогосподарської техніки, тракториста,  водія тощо. Найактивніше центр зайнятості у цьому напрямку співпрацює із підприємствами СФГ «Долина»,  ФГ «Авангард-Т», ФОП Виходець Олексій Павлович, ФОП Скала Юрій Григорович та інші.

Організовуючи професійне навчання на замовлення роботодавця, служба зайнятості допомагає не лише працедавцям, а й безробітним громадянам, а саме надає їм можливість освоїти нову спеціальність та повернутись до трудової діяльності.

 

С. Яцун, заступник начальника відділу надання соціальних послуг  Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості

Метки: 
Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________  ______   ________   ___     ___   
/\_____ \ /\ ___\ /\_____ \ /'___`\ /'___`\
\/___//'/' \ \ \__/ \/___//'/' /\_\ /\ \ /\_\ /\ \
/' /' \ \___``\ /' /' \/_/// /__ \/_/// /__
/' /' \/\ \L\ \ /' /' // /_\ \ // /_\ \
/\_/ \ \____/ /\_/ /\______/ /\______/
\// \/___/ \// \/_____/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015