Біль Чорнобиля

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

14 грудня Україна вшановує День учасників ліквідації наслідків Чорнобильської аварії. В цей день в центрі селища, біля Знаку ліквідаторам АЕС відбувся мітинг.

На ньому виступили голова Онуфріївської РДА Сергій Самородченко, заступник голови Онуфріївської районної ради Катерина Калницька, голова районної організації «Союз ліквідаторів», ліквідатор аварії на ЧАЕС першої категорії  Василь Ляч. Участь у мітингу взяла представник народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко, голова Онуфріївської селищної ради Леонід Пивовар.

Очільники району вручили ліквідаторам відзнаки, обласну відзнаку отримав Олег Саліков, районну: Юрій Гуляєв, Віктор Котвіцький, Олександр Самарець, Олександр Торба, Олександр Карпов, Володимир Кравець, Анатолій Панас Іван Руденко, Юрій Кравченко.

Після нагородження до виступу запросили Василя Ляча. У своєму виступі Василь Петрович гостро критикував владу, за те, що вона «забула» підвищити пенсії тим, хто в критичний момент своїми тілами вдягненими лише в солдатську форму закривав атом, який вийшов з під людського контролю. Але ж за себе можновладці не забули і черговий раз підвищили собі зарплати.

Пам’ять померлих на загиблих ліквідаторів вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________  ______    __     ___     __   
/\_____ \ /\ ___\ /'_ `\ /'___`\ /'_ `\
\/___//'/' \ \ \__/ /\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \
/' /' \ \___``\ \/_> _ <_ \/_/// /__ \ \___, \
/' /' \/\ \L\ \ /\ \L\ \ // /_\ \ \/__,/\ \
/\_/ \ \____/ \ \____/ /\______/ \ \_\
\// \/___/ \/___/ \/_____/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015