Безробітним пропонують здобути цікаву професію - «виноградар»

Аватар пользователя Официальный источник

Як відомо, багатьом хочеться мати таку професію, яка б приносила гарний прибуток і задоволення. Любителів вирощувати виноград стає все більше і більше, змінюються кліматичні умови, створюються нові сорти, виноградарство успішно розвивається практично у всіх регіонах України. Подолано стереотип про вирощування винограду тільки у південних районах України.

Тож  Харківський центр професійно-технічної освіти для навчання за професією «Виноградар» має все необхідне, а саме головне – навчально-виробничі ділянки для проходження виробничого навчання,  де вирощується понад 200 сортів винограду. Більше половини навчального часу відводяться на практичне навчання: сортування і підготовка садивного матеріалу, садіння і підсаджування винограду чубуками, відсадками, укладання лози винограду для вирощування відсадків, омолоджування винограду, зрізування кущів на заданій висоті, запобігання приморозкам (укривання на зиму), зрізування, збирання та сортування грон з укладанням в тару.

В основному слухачі, які навчались за цією професією вже мають любительські навички по вирощуванню винограду. Коли людина отримує  професійні навички та ще й підтверджені відповідним державним документом про присвоєння кваліфікації, у неї підвищується повага до себе і з боку оточуючих, що він не просто робітник, а дипломований професіонал.

І хоча професія «виноградар» не найбільш затребувана сьогодні, однак вона являється однією із самих цікавих, «душевних», перспективних і завжди відкриває можливість для самозайнятості та отримання прибутку.

З метoю пiдгoтoвки виcoкoквaлiфiкoвaних прaцiвникiв за цією професією нa бaзi Харківського центру  професійно-технічної освіти зa cприяння oблacнoгo центру зaйнятocтi для безробітних громадян з Кіровоградщини з 16 травня  поточного року рoзпoчинається  нaвчaння. Курc нaвчaння тривaтиме 3 мicяцi.

Уci бaжaючи змiнити прoфеciю мaють можливість звернутиcя дo Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi, що знаходиться  зa aдреcoю: м. Крoпивницький, вул. Л. Куценкa, 10.

 

Відділ профнавчання обласного центр зайнятості 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    __     __     ___     __   
/\ ___\ /'__`\ /'_ `\ /'___`\ /'__`\
\ \ \__/ /\_\L\ \ /\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\_\L\ \
\ \___``\ \/_/_\_<_ \ \___, \ \/_/// /__ \/_/_\_<_
\/\ \L\ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \ // /_\ \ /\ \L\ \
\ \____/ \ \____/ \ \_\ /\______/ \ \____/
\/___/ \/___/ \/_/ \/_____/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015