Безробітним Онуфріївщини пропонували «вакансії» батьків

Аватар пользователя Официальный источник

Жінки у суспільстві відіграють дуже важливу роль, адже вони не тільки беруть активну участь у розвитку та розбудові економіки та ринку праці, але й виконують багато додаткових функцій, пов’язаних з організацією сімейного побуту та вихованням дітей.

Про нові можливості для жінок та перспективи зайнятості йшла мова під час засідання жіночого клубу «Гармонія», що відбулося в Онуфріївській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. До обговорення теми реалізації жінки на ринку праці долучилась директор районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Валентини Фірсової.

Під час засідання присутніх поінформували про форми сімейного виховання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Обговорювались порядок влаштування дітей до сімейних форм виховання, права та обов'язки прийомних батьків, опікунів, усиновителів, їх основні завдання та цілі.

Зазначалося, що дані форми покликані створити сімейну атмосферу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також є додатковим джерелом доходу сімей, в яких виховуються такі діти.

Також жінок ознайомили із новою формою виховання дітей – патронатними сім’ями. «Патронатна сім’я – це тимчасова родина для дитини, яка опинилась в складних життєвих обставинах. Тобто такі діти не потраплятимуть в інтернатні заклади, а перебуватимуть в спеціально підготовленій сім’ї, де про них турбуватимуться, забезпечать догляд і реабілітацію», – повідомила В. Фірсова.

Крім того, мова йшла про ситуацію на місцевому ринку праці та перспективи його розвитку, послуги, які надає служба зайнятості, актуальні вакансії на місцевому ринку праці; роль жінки в суспільстві, а також надавалась допомога щодо складання плану дій стосовно побудови професійної кар’єри та ін. 

 

Вадим Крамаренко, провідний фахівець з профорієнтації Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості     

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     __     __     __   
/'_ `\ /'__`\ /'_ `\ /'_ `\ /'__`\
/\ \L\ \ /\_\L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /\_\L\ \
\/_> _ <_ \/_/_\_<_ \/_> _ <_ \/_> _ <_ \/_/_\_<_
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/___/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015