Безробітним Онуфріївщини презентували вакансії у сфері торгівлі

Аватар пользователя Официальный источник

Днями у приміщенні Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості для ФОП Майстер П.Ю. проведено міні-ярмарок вакансій за професією «продавець непродовольчих товарів». Серед учасників ярмарку вакансій – шукачі роботи, для яких є підходящою робота за даною професією.

Відкрила захід заступник директора- начальник відділу надання соціальних послуг Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості  Ольга Майборода, яка зазначила, що проведення міні-ярмарків вакансій є однією із ефективних форм роботи щодо поєднання  інтересів і роботодавців, і шукачів роботи. Під час заходу громадяни, які шукають роботу, мають можливість запропонувати свої професійно-кваліфікаційні якості, а роботодавці – обрати саме тих працівників, які необхідні їхньому підприємству.

Продовжив промову керівник підприємства Павло Майстер, який ознайомив присутніх з вимогами до працівників, умови праці та рівень її оплати, соціальні гарантії, якими забезпечується персонал тощо.

Крім того, з претендентами на заявлені вакансії були проведені індивідуальні співбесіди з метою визначення їхніх професійних якостей, за результатами яких одна особа отримала направлення на працевлаштування, ще двоє вирішили ознайомитися з умовами праці безпосередньо на робочих місцях задля прийняття рішення щодо подальшого працевлаштування.

 

 

Наталія Скляренко, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ______    ____   ________   __   
/'__`\ /\ ___\ /'___\ /\_____ \ /'_ `\
/\_\L\ \ \ \ \__/ /\ \__/ \/___//'/' /\ \L\ \
\/_/_\_<_ \ \___``\ \ \ _``\ /' /' \ \___, \
/\ \L\ \ \/\ \L\ \ \ \ \L\ \ /' /' \/__,/\ \
\ \____/ \ \____/ \ \____/ /\_/ \ \_\
\/___/ \/___/ \/___/ \// \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015