Безробітним Кіровоградщини пропонують у скорочений термін стати незамінними фахівцями будівельної справи Кіровоградський обласний центр зайнятості пропонує безробітним отримати спеціальність «Зварник пластмас»

Аватар пользователя Официальный источник

У наш час будівельні технології вимагають кваліфікованих робітників та фахівців для забезпечення високої якості робіт, а також скорочення термінів їх виконання та економії енергоресурсів.

На сьогодні найбільшою проблемою житлово-комунальних господарств є зношеність водопровідних, газових, каналізаційних мереж та виникнення аварійних ситуацій на них. Саме тому, протягом останніх десятирічь у будівництві та капітальному ремонті комунікацій широко застосовується прокладання поліетиленових труб. Пластмасові труби швидко завоювали ринок і «витіснили» з нього сталеві труб, оскільки мають над ними ряд істотних переваг.

Зважаючи на особливості матеріалів, зрник пластмас повинен знати: прийоми зварювання; фізико-хімічні властивості зварюваних пластмас; будову зварювального пристрою; температурний режим зварювання; правила укладання матеріалу під зварювання.

Повинен уміти:  виконувати  зварювання виробів нескладної конфігурації з різних пластмас, а також блінтові тиснення простих друкарських виробів; готувати  заготовки   та  пристрої  до зварювання; вести процес зварювання; виконувати  знімання виробів, маркування, пакування, здавання їх на склад; розбирати та складати пристрої.

Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує зацікавленим особам пройти навчання за професією «Зварник пластмас». Для безробітних громадян Кіровоградщини з 16 липня рoзпoчинається  нaвчaння. Курc нaвчaння тривaтиме 2,3 мicяцi.

Умови направлення на навчання: 

• повна загальна середня або професійно-технічна освіта;

• повноліття (не менше 18 років);

• медична довідка з допуском до професії.

Уci бaжaючі змiнити прoфеciю мaють можливість звернутиcя дo Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi, що знаходиться  зa aдреcoю: м. Крoпивницький, вул. Леоніда Куценкa, 10.

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________  __ __     _    ______    __   
/\_____ \ /\ \\ \ /' \ /\ ___\ /'_ `\
\/___//'/' \ \ \\ \ /\_, \ \ \ \__/ /\ \L\ \
/' /' \ \ \\ \_ \/_/\ \ \ \___``\ \ \___, \
/' /' \ \__ ,__\ \ \ \ \/\ \L\ \ \/__,/\ \
/\_/ \/_/\_\_/ \ \_\ \ \____/ \ \_\
\// \/_/ \/_/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015