Безробітних Кіровоградщини запрошують стати майстрами з документообігу

Аватар пользователя Официальный источник

Сьогодні складно почути, що людина навчається на діловода чи то на секретаря. Проте будь-яка установа, організація і підприємство відображає свою діяльність в численних службових документах: рішеннях, розпорядженнях, наказах, планах, графіках, звітах, довідках, доповідних записках тощо.

Праця діловода є необхідним елементом у складному механізмі управління в будь-якій установі, і тут йому допомагає досконале знання своєї установи, функцій його структурних підрозділів, питань, якими займаються співробітники.

Рішення здобути фах діловода – це шанс опанувати  дуже перспективну професію, яка надасть можливість працювати та отримувати задоволення від роботи, що на сьогоднішній день дуже важливо.

Звертаємо увагу шукачів роботи на те, що у серпні поточного року на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається навчання за цією професією. Навчання починається 21 серпня, термін навчання –  5 місяців.

Після закінчення професійного навчання є можливість продовжувати навчання на більш високому рівні освіти. Той, хто отримав професію «Діловод», вміє:

 • користуватися історичними джерелами та довідковими матеріалами;
 • приймати та реєструвати кореспонденцію та направляти її до структурних підрозділів установи;
 • вести облік документів, оформлювати реєстраційні картки, створювати банк даних;
 • здійснювати контроль за виконанням, видавати довідки по зареєстрованим документам;
 •  надсилати виконану документацію адресатам;
 • систематизувати та зберігати документи поточного архіву;
 • забезпечувати збереження службової документації;
 •  орієнтуватися в проблемах розподілу влади, нормах державного управління;

Отже, якщо  Вас зацікавила можливість опанувати нову для Вас професію звертайтеся до центрів зайнятості або філій обласного центру зайнятості.

 

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості        

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ____    __     ___    ________ 
/'__`\ /'___\ /'__`\ /'___`\ /\_____ \
/\_\L\ \ /\ \__/ /\_\L\ \ /\_\ /\ \ \/___//'/'
\/_/_\_<_ \ \ _``\ \/_/_\_<_ \/_/// /__ /' /'
/\ \L\ \ \ \ \L\ \ /\ \L\ \ // /_\ \ /' /'
\ \____/ \ \____/ \ \____/ /\______/ /\_/
\/___/ \/___/ \/___/ \/_____/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015