Безробітні Онуфріївщини відвідали з екскурсією одне з фермерських господарств району

Аватар пользователя Официальный источник

Одним із найважливіших пріоритетів діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями. Саме роботодавець є основним партнером у реалізації державної політики зайнятості, співпраця з яким безпосередньо впливає на якість надання центром зайнятості соціальних послуг населенню.

Так, днями, фахівцями Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості був проведений виїзний захід: День відкритих дверей в ФГ «Головченко і син».

Фермерське господарство спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. Керівник фермерського господарства Роман Головченко провів для шукачів роботи екскурсію по виробничій базі господарства.

Наприкінці заходу кожен безробітний мав змогу отримати вичерпні відповіді на  свої запитання.

Проведення Дня відкритих дверей на виробництві є корисним для усіх сторін, а особливо для роботодавця, адже служба зайнятості надає можливість проходження стажування та професійного навчання безпосередньо на виробництві, а також допомагає незайнятим громадянам, які зареєстровані в центрі зайнятості, знайти гідну роботу.

 

 

Наталія Скляренко, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __    ______   ________  ____    ____  
/\ \\ \ /\ ___\ /\_____ \ /'___\ /'___\
\ \ \\ \ \ \ \__/ \/___//'/' /\ \__/ /\ \__/
\ \ \\ \_ \ \___``\ /' /' \ \ _``\ \ \ _``\
\ \__ ,__\ \/\ \L\ \ /' /' \ \ \L\ \ \ \ \L\ \
\/_/\_\_/ \ \____/ /\_/ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/___/ \// \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015