Безробітні Онуфріївщини допомагають громадам позбавитись від снігового полону

Аватар пользователя Официальный источник

Для ліквідації наслідків снігової стихії Онуфріївською районною філією обласного центру зайнятості ініційовано залучення безробітних до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

У зв’язку з погіршенням погодних умов, з метою ліквідації наслідків снігопаду органами місцевого самоврядування,  сільськогосподарськими підприємствами району до робіт тимчасового характеру з прибирання снігу з початку зимового періоду залучено 10 безробітних, які очищували від снігу території підприємств та населених пунктів району.

І хоч ці роботи тимчасові, проте їх користь і вчасність встигли оцінити і мешканці занесених снігом сіл, і самі учасники тимчасових робіт.

Загалом у минулому році до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 445 безробітних громадян.

 

Яцун С.М., заступник начальника відділу надання соціальних послуг Онуфріївської районної філії Кіровоградського ОЦЗ

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     __    ____    ____  
/'_ `\ /'_ `\ /'_ `\ /'___\ /'___\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \__/ /\ \__/
\/_> _ <_ \/_> _ <_ \/_> _ <_ \ \ _``\ \ \ _``\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \L\ \ \ \ \L\ \
\ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/___/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015