Безробітні - клієнти пробації Онуфріївщини дізнавались про послуги служби зайнятості

Аватар пользователя Официальный источник

Нещодавно у приміщенні Онуфріївської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Валентини Здебської відбулося засідання круглого столу на тему: «Профілактика рецидивного злочину», ініціаторами проведення якого став районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в області.

До його проведення долучилися фахівці районної філії обласного центру зайнятості, сектору з питань сім’ї, міграції та соціального захисту управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги  Онуфріївської районної ради в Кіровоградській області», а також волонтери, які опікуються неповнолітніми та молоддю, які засуджені до покарань непов’язаних з позбавленням волі та звільнених від відбування покарань з випробувальним терміном.

В. Здебська, звертаючись до присутніх, зазначила, що  соціальна адаптація звільнених від відбування покарань  громадян – це процес засвоєння цими особами соціального досвіду з метою повернення їх до самостійного загальноприйнятого соціально-нормативного життя в суспільстві: «Наше завдання об'єднати зусилля всіх зацікавлених структур та допомогти цим громадянам знайти своє місце у суспільстві та стати на правильний правовий шлях».

Під час засідання круглого столу відбулося активне обговорення питань щодо проведення превентивної роботи з клієнтами пробації щодо недопущення скоєння ними повторних злочинів, ведення ними здорового способу життя, своєчасне діагностування та лікування  інфекційних хвороб.

У свою чергу Наталія Скляренко, провідний фахівець з питань зайнятості  районної філії обласного центру зайнятості,  надала інформацію про сприяння державної служби зайнятості у працевлаштуванні цих громадян шляхом надання їм безоплатних соціальних послуг, адже  головна мета служби – допомогти кожному громадянинові у пошуці достойної роботи із гідною заробітною платою. Крім того, учасники семінару дізнались, що серед  соціальних послуг, які надає державна служба зайнятості клієнтам: можливість підвищити конкурентоспроможність громадян зазначеної категорії на ринку праці шляхом організації професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації за робітничими професіями, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру тощо.

Людмила Похила, завідувач сектору з питань сім’ї, міграції та соціального захисту управління праці та соціального захисту населення Онуфріївської райдержадміністрації зупинилась на питанні щодо протидія торгівлі людьми та продемонструвала фільм «Життя на продаж».

За результатами засідання його учасники визначили спільні дії стосовно вирішення питань соціальної підтримки суб’єктів пробації.

 

Н. Скляренко, провідний фахівець з питань зайнятості Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості  

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___    ________  ________   __    ________ 
/'___`\ /\_____ \ /\_____ \ /'_ `\ /\_____ \
/\_\ /\ \ \/___//'/' \/___//'/' /\ \L\ \ \/___//'/'
\/_/// /__ /' /' /' /' \/_> _ <_ /' /'
// /_\ \ /' /' /' /' /\ \L\ \ /' /'
/\______/ /\_/ /\_/ \ \____/ /\_/
\/_____/ \// \// \/___/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015