«Аграрник» буде навчати безробітних мешканців області професії «електромонтер»

Аватар пользователя Официальный источник

Сьогодні роботодавці нашого регіону потребують більше 100 працівників за професією «електромонтер» за різними спеціалізаціями. Ці працівники потрібні у м. Кропивницький, м.Світловодськ, м. Знам'янка, м.Олександрія, Бобринецькому, Голованівському, Кіровоградському, Маловисківському, Новоукраїнському, Онуфріївському, Петрівському та інших  районах області.

Тож, безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості, та мають бажання змінити професію або здобути нову, мають можливість пройти професійне навчання на базі ОНКК «Аграрник» за професією електромонтера. Навчання стартує 06 лютого цього року і триватиме 5,5 місяців.

Умови направлення на навчання: 

• повна загальна середня або професійно-технічна освіта;

• повноліття (не менше 18 років);

• медична довідка з допуском до професії.

 

Якщо вас зацікавила професія «електромонтер», за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___     _     ___    __ __    ______  
/'___`\ /' \ /'___`\ /\ \\ \ /\ ___\
/\_\ /\ \ /\_, \ /\_\ /\ \ \ \ \\ \ \ \ \__/
\/_/// /__ \/_/\ \ \/_/// /__ \ \ \\ \_ \ \___``\
// /_\ \ \ \ \ // /_\ \ \ \__ ,__\ \/\ \L\ \
/\______/ \ \_\ /\______/ \/_/\_\_/ \ \____/
\/_____/ \/_/ \/_____/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015