Адміністративна відповідальність громадян України за сприяння іноземцям та особам без громадянства в порушенні правил перебування на території України

Аватар пользователя Официальный источник

Під час заходів з протидії нелегальній міграції працівники Онуфріївського РС УДМС України в Кіровоградській області нерідко виявляють громадян України, котрі в той чи інший спосіб сприяють незаконному перебуванню іноземців та особам без громадянства на території нашої країни. При цьому переважна більшість громадян зазвичай не має уявлення про адміністративну відповідальність, що настає за такі дії.

Тому,  нагадуємо¸що відповідно до ст. 204 КУпАП, «Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів» тягнуть за собою накладення штрафу розміром від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів громадян – тобто від 1700 до 3400 тис. грн. 

Санкція статті 205 КУпАП – «Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців та осіб без громадянства» – передбачає попередження або накладення штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – тобто від 340 до 680 тис. гривень. 

«Порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг», згідно вимог статті 206 КУпАП передбачає штрафні санкції від 300 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян – тобто від 5100 до 8500 тисяч гривень.

 

 

Онуфріївський РС УДМС 

України в Кіровоградській області

Метки: 
Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    __    ________   __     __   
/\ ___\ /'_ `\ /\_____ \ /'_ `\ /'_ `\
\ \ \__/ /\ \L\ \ \/___//'/' /\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \___``\ \/_> _ <_ /' /' \/_> _ <_ \/_> _ <_
\/\ \L\ \ /\ \L\ \ /' /' /\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \____/ \ \____/ /\_/ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/___/ \// \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015