45 років Камбуріївській школі

Аватар пользователя Администратор

Взимку 215 років тому Михайло Камбурлей перевіз своїх кріпосних в наші краї, так було засновано село Камбуріївка. До 1888 своєї школи в селі не було, потім з’явилася церковно-приходська школа, навчання в якій тривало всього два роки. В 1911 році було побудовано земську школу, де учні навчалися вже чотири роки.

1937 році в селі заснували семирічну школу, а в 1969 році розпочалося будівництво нової школи за типовим проектом. Її було введено в експлуатацію в 1972 році, а вже в 1974 році було видано перший атестат про повну середню освіту.

27 жовтня цього року школа святкувала своє 45 річчя. Свято проходило в Будинку культури. В залі зібралися учні, батьки, педагогічний колектив, жителі села. До мікрофону запросили сільського голову Сергія Крутька, начальника відділу освіти Олену Самородченко. Вони тепло привітали присутніх зі святом. Долучилася до поздоровлень представник народного депутата України Анна Трубаченко, яка вручила школі грошовий сертифікат. А далі був чудовий концерт в якому прийняли участь учні школи, вчителі та учасники художньої самодіяльності

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____    ___    ______    _     __   
/'___\ /'___`\ /\ ___\ /' \ /'_ `\
/\ \__/ /\_\ /\ \ \ \ \__/ /\_, \ /\ \L\ \
\ \ _``\ \/_/// /__ \ \___``\ \/_/\ \ \ \___, \
\ \ \L\ \ // /_\ \ \/\ \L\ \ \ \ \ \/__,/\ \
\ \____/ /\______/ \ \____/ \ \_\ \ \_\
\/___/ \/_____/ \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015