21 березня - Міжнародний день лісів

Аватар пользователя Официальный источник

Міжнародний день лісів започаткований Генеральною Асамблеєю ООН у 2012 році і щороку присвячується іншій тематиці. Цього разу він проходить під гаслом «Ліси та освіта».

З 21 березня ДП «Онуфріївський лісгосп» проводитиме різноманітні громадські, профорієнтаційні заходи, акції, уроки знань про ліси тощо, спрямовані на поглиблення еколого-лісівничої освіти громадськості, особливо молоді.

У Міжнародний день лісів вчотирнадцяте стартує щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка триватиме до 20 квітня - Дня довкілля.

Метою Акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісової галузі.

Головними заходами Акції є садіння дерев, проведення робіт з лісовідновлення та лісорозведення. У її рамках серед учнівської молоді проводитимуться конкурсні заходи,  екскурсії, тематичні зустрічі, лекції тощо.

Лісівники Онуфріївського лісгоспу запрошують жителів району долучитися до справи збереження зелених легенів планети та взяти участь у Всеукраїнській акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”.

 

 

Головний лісничий ДП «Онуфріївський лісгосп»

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    ___     __     __    ______  
/\ ___\ /'___`\ /'_ `\ /'__`\ /\ ___\
\ \ \__/ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ /\_\L\ \ \ \ \__/
\ \___``\ \/_/// /__ \ \___, \ \/_/_\_<_ \ \___``\
\/\ \L\ \ // /_\ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \
\ \____/ /\______/ \ \_\ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/_____/ \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015