14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Аватар пользователя Официальный источник

14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Колектив ДП «Онуфріївський лісгосп» разом з керівниками району прийняв участь у мітингу біля пам'ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС . Цей день ще раз нагадує суспільству про людей, які віддали свої життя та здоров'я заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні.

Директор лісгоспу разом з профкомом надали матеріальне заохочення сторожу ДП «Онуфріївський лісгосп» Кравченко Юрію Миколайовичу учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та побажали міцного здоров'я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра і злагоди. 

Лісівники Онуфріївщини глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах. Щиро бажаємо всім ліквідаторам та вашим рідним і близьким сімейного затишку, щастя, миру, добра і злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

З повагою від колективу:

Директор ДП "Онуфріївський лісгосп"        В. Здебська

Голова профкому       О. Агафонов

Фото В.Овчаренко

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________   ___     _     ___     __   
/\_____ \ /'___`\ /' \ /'___`\ /'_ `\
\/___//'/' /\_\ /\ \ /\_, \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \
/' /' \/_/// /__ \/_/\ \ \/_/// /__ \ \___, \
/' /' // /_\ \ \ \ \ // /_\ \ \/__,/\ \
/\_/ /\______/ \ \_\ /\______/ \ \_\
\// \/_____/ \/_/ \/_____/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015