1 червня – Міжнародний день захисту дітей!

Аватар пользователя Официальный источник

Лісівникам  ДП «Онуфріївський лісгосп» в процесі роботи часто доводиться мати справу з школярами Онуфріївського району і навіть з малечею дитячих садків.

           Протягом року підприємство запрошує дітей прийняти участь в ряді акцій: «Ялинка», «Допоможи пташці взимку», «Збережи первоцвіти», «Збудуй домівку птахам», «Майбутнє лісу у твоїх руках», Конкурс творів та малюнків, «Чистий пікнік», «Насінинка».  Діти завжди відкликаються на допомогу  і пірнають з головою в вир лісівничих турбот, отримуючи при цьому велике моральне задоволення. 

          Крім того на базі лісгоспу створено та діє 3 шкільних лісництва, де діти формують екологічну свідомість особистості та отримують знання з основ лісівництва. 

         Вдячні всім дітям, які постійно вітають наших працівників з різноманітними святами та  щиро захоплюємося їх майстерністю.  

         Дорогі діти! Зичимо вам міцного здоров'я, успіхів у навчанні, родинного тепла й змістовного відпочинку під час літніх канікул.

        Бажаю кожному випускнику шкіл, успішного вступу до навчальних закладів, згідно ваших уподобань. Світлої життєвої дороги, яка приведе до блискучих вершин успіху та суспільного визнання.

 

 

Директор

ДП «Онуфріївський лісгосп» 

Депутат Кіровоградської обласної

Ради VІІ скликання                                                               В.Здебська                                       

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______   ______   ______   ______   __ __   
/\ ___\ /\ ___\ /\ ___\ /\ ___\ /\ \\ \
\ \ \__/ \ \ \__/ \ \ \__/ \ \ \__/ \ \ \\ \
\ \___``\ \ \___``\ \ \___``\ \ \___``\ \ \ \\ \_
\/\ \L\ \ \/\ \L\ \ \/\ \L\ \ \/\ \L\ \ \ \__ ,__\
\ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/
\/___/ \/___/ \/___/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015