Новости

На Кіровоградщині з безвідповідальних батьків стягнули більше 156 млн. грн аліментів

"17" октября 2019 г.
На Кіровоградщині з початку року безвідповідальні батьки заплатили на користь своїх дітей понад 156 млн. грн аліментів, що на 76% більше, ніж у минулому році. Про це під час прес-конференції повідомив керівник обласного управління юстиції Вадим Гуцул. Як розповів журналістам посадовець, завдяки активній роботі державної виконавчої служби довгоочікувані кошти нарешті отримали 22 476 дітей.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

"17" октября 2019 г.
Державне підприємство "Онуфріївське лісове господарство" запрошує чоловіків, на постійну роботу в деревообробну дільницю, з відрядною оплатою праці, на посаду - підсобний робітник. Для більш детальної інформації звертатись за телефоном (05238)2-05-94 або (0974939874) та за адресою смт.Онуфріївка вул.Першотравнева буд.1а .

Щодо задоволення запитів на інформацію по Кіровоградській обласній службі зайнятості

"16" октября 2019 г.
З метою забезпечення реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, прозорості та відкритості своєї діяльності, обласним, міськрайонними центрами зайнятості та філіями Кіровоградського обласного центру зайнятості здійснюється розгляд документів, що надійшли з проханням надати публічну інформацію із посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Державне підприємство "Онуфріївське лісове господарство" реалізує для населення , установ та організацій дров'яну деревину.

"16" октября 2019 г.
Державне підприємство "Онуфріївське лісове господарство" реалізує для населення , установ та організацій: - дров'яну деревину непромислового використання твердих порід за ціною 600 грн за 1 кубічний метр ( з урахуванням ПДВ); - дров'яну деревину непромислового використання хвойних порід за ціною 480 грн за 1 кубічний метр ( з урахуванням ПДВ);

Розкішні стрижки

"16" октября 2019 г.
Перша зміна, перукарня "Чарівниця" місто Кременчук, друга зміна - перукарня селища Онуфріївка. Попередній запис по телефону: 096 099 03 28 Люсьєна

Шановні друзі, станьте нашими партнерами!

"15" октября 2019 г.
Як працює Інститут розвитку Кременчука? Кожного дня ми проводимо заходи з підприємцями, школярами, працівниками місцевого самоврядування, активістами національних громад, з іноземними дипломатами та активістами народної дипломатії, громадськими діячами, експортерами, творчими особистостями… Дискусії, круглі столи, форуми, консультації, семінари, фокус-групи, презентації, відеоконференції…

Акція «Ліс - починається з насінини»!

"15" октября 2019 г.
Важливою складовою для успішного виконання планів по лісовідновленню  є звичайно  заготівля лісового насіння. Чарівна осіння пора цього року принесла гарний врожай головної  лісоутворюючої породи дуба звичайного. Для забезпечення посадки лісових культур в держлісфонді  ДП «Онуфріївський лісгосп» запланував заготовити насіння дуба звичайного – 1 т.

ПОДІЛ СПІЛЬНОГО МАЙНА У ФАКТИЧНИХ ШЛЮБНИХ ВІДНОСИНАХ

"09" октября 2019 г.
В Українському суспільстві все частіше молоді люди розпочинають спільне життя без реєстрації шлюбу, при цьому маючи, фактично, повноцінні шлюбні стосунки, під час яких вони придбають нерухомість, автомобілі, різноманітні предмети побуту та народжують дітей зовсім не переймаючись про штамп в паспорті. В межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці відділу «Онуфріївське бюро правової допомоги» проводять правове інформування, що слід знати цивільному подружжю при поділі спільної сумісної власності.  

У Кіровоградському обласному відділенні Ощадбанку відкрито близько 50 вакансій

"07" октября 2019 г.
ПАТ «Державний ощадний банк України» – одна з найбільших фінансово-банківських установ в Україні, яка стабільно працює в умовах постійної конкуренції на ринку банківських послуг та прагне бути сучасним конкурентоспроможним банком. Банк зосереджує свої зусилля на створенні сприятливих та вигідних умов обслуговування клієнтів, розширенні переліку послуг, збільшенні присутності на ринку банківських продуктів та послуг.

Шановні вчителі, вихователі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці! Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом - Днем вчителя!

"04" октября 2019 г.
Все життя ми з теплотою і вдячністю згадуємо своїх вчителів - уважних і строгих , які допомагали нам осягати знання і життєву мудрість, причетних до наших перших перемог. Своєю щоденною працею ви визначаєте долю багатьох поколінь.
Подписка на Новости

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015