Новости

Роботодавці Кіровоградщини потребують близько 30 операторів комп'ютерного набору

"04" декабря 2019 г.
За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у операторах комп’ютерного набору. На сьогодні у базі даних вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 28 вільних робочих місць за вищезазначеною професією. Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» (4173 грн.) до 8000 гривень. Різниця у заробітній платі пояснюється вимогами до стажу роботи та знань комп’ютерних програм.

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНІ працівники за такими спеціальностями:

"03" декабря 2019 г.
1. Інженер-програміст (заробітна плата 15 000-30 000 грн.) 2. Інженер-конструктор (заробітна плата 8 000-16 000 грн.) 3. Енергетик (заробітна плата 18 000 грн.) 4. Інженер-технолог (металургія) (заробітна плата 0 000-16 000  грн.) 5. Інженер-технолог (механіка) (заробітна плата 12 000-18000   грн.) 6. Інженер з якості (заробітна плата 7 000-13 000 грн.)           7. Інженер з постачання та збуту (заробітна плата 8 000-15 000 грн.)

Безпека трудових відносин: коли укладається і як оформлюється строковий договір?

"29" ноября 2019 г.
Відповідно до ст. 23 Кодексу законів про працю України Трудовий договір може бути:

Чи може роботодавець звільнити робітника, який внаслідок виробничої травми довгостроково перебуває на лікарняному?

"29" ноября 2019 г.
Пунктом 8 ст.2 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 р. №2240 визначено, що страховий випадок – це подія, з настанням якої виникає право застрахованої особи або членів сім’ї на отримання матеріального забезпечення або соціальних послуг за цим Законом.

Право внутрішньо переміщених осіб на отримання безоплатної правової допомоги

"25" ноября 2019 г.
Про право внутрішньо переміщених осіб на отримання безоплатної правової допомоги в межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», роз’яснюють фахівці відділу «Онуфріївське бюро правової допомоги» у форматі правових інфографік.

Як служба зайнятості допомагає особам з інвалідністю у вирішенні питання працевлаштування?

"25" ноября 2019 г.
Державна служба зайнятості сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню осіб з інвалідністю, у т.ч. неповнолітніх у віці від 16 до 18 років. Питання зайнятості вирішується з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), рівня кваліфікації та знань особи. Особи з інвалідністю, які звернулися до центрів зайнятості, одержують інформацію про наявність вільних робочих місць. Їм надається допомога з профінформування, консультування, поглибленого профдіагностичного обстеження з метою професійного добору.

Які документи потрібні для реєстрації в ЦЗ колишньому військовослужбовцю?

"22" ноября 2019 г.
Окрім стандартного комплекту документів, серед яких паспорт, трудова книжка (за наявності), довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, документ про освіту, звільнені в запас військовослужбовці пред’являють військовий квиток. Учасники бойових дій надають документи, що підтверджують такий статус. Члени особистих селянських господарств мають подати довідку про припинення ведення господарства або про вихід з нього.

Електрогазозварники Кіровоградщини можуть отримати вузьку спеціалізацію за підтримки служби зайнятості

"21" ноября 2019 г.
Служба зайнятості пропонує безкоштовне підвищення кваліфікації для безробітних області   Представники однієї з найзатребуваніших професій можуть безкоштовно підвищити свою кваліфікацію   25 листопада поточного року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання безробітних громадян за професією «Електрогазозварник судновий». Курс навчання триватиме 2,5 міс.

Домашнє насильство: порядок попередження, протидії та правовий захист

"18" ноября 2019 г.
Проблема домашнього насильства наразі є актуальним питанням для роз’яснення. Для того, щоб убезпечити себе й не стати жертвою домашнього насильства, потрібно розуміти у чому воно полягає, які його ознаки, прояви, а також які є спеціальні заходи щодо його попередження та протидії.

Якщо обираєш професію - спробуй це зробити разом з нами

"15" ноября 2019 г.
Запрошуємо відвідати профорієнтаційний воркшоп «Спробуй професію!», що відбудеться 18 листопада 2019 року об 11.00 год. у Кіровоградській обласній філармонії. Це можливість для старшокласників «приміряти» професії, поекспериментувати, моделювати ситуації із майбутнього трудового життя, відтворити дії професіоналів і переконатися, що сучасні професії є творчими, креативними і цікавими.
Подписка на Новости

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015