Новости

Громадські роботи: зайнятість для безробітних, користь для громади

"23" августа 2019 г.
Залучення безробітних до громадських робіт є однією з дієвих форм задоволення суспільних потреб територіальних громад та активної підтримки безробітних.

Привітання директора лісгоспу Олега Деркача З Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

"23" августа 2019 г.
Шановні колеги лісівники та жителі Онуфріївщини! Від усього серця вітаю Вас та Ваші родини з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України!!!

Вогонь, сміття ... - злочин проти лісу

"23" августа 2019 г.
Триває період літнього відпочинку але саме у вихідні дні люди масово виїздять на природу, здебільшого у лісову місцевість. Шашлик, каша, юшка- усе це найбільше смакує, коли приготоване на відкритому вогнищі. Та водночас необережна поведінка з вогнем неабияк збільшує загрозу виникнення лісової пожежі. Тож лісівники ДП "Онуфріївський лісгосп" закликають усіх відпочивальників згадати про правила поведінки в лісі та неухильно дотримуватися їх. Під час пожежонебезпечного періоду населенню категорично забороняється: - розпалювати багаття в лісі, спалювати сухе листя, траву чи інший сухостій, а також побутові відходи і сміття; - палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки, витрушувати гарячий попіл, окрім спеціально обладнаних місць; - залишати у непередбачених для цього місцях обмащені, просочені бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами предмети; - звалювати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо. Державна лісова охорона ДП "Онуфріївський лісгосп"      

До уваги роботодавців, які використовують працю іноземців! Змінено рахунки Кіровоградського обласного центру зайнятості

"23" августа 2019 г.
Кіровоградський обласний центр зайнятості повідомляє, що з 08 липня 2019 року змінено рахунки для зарахувань заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та інших надходжень (за працевлаштування іноземців, штрафні санкції тощо). Перерахування коштів здійснювати за наступними реквізитами: Одержувач коштів: Кіровоградський обласний центр зайнятості Код ЄДРПОУ: 02771569 Банк: Казначейство України (ЕАП) Код банку (МФО):  899998  

Що таке «Індивідуальний план працевлаштування»?

"22" августа 2019 г.
Пунктом 26 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 року № 792, передбачено, що зареєстрований безробітний укладає з кар’єрним радником індивідуальний план працевлаштування, а шукачі роботи – індивідуальний план надання послуг.

Консультує Міністр юстиції: у яких випадках можуть заборонити виїзд за кордон

"22" августа 2019 г.
Конституція України гарантує  кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, свободу пересування, вільний вибір місця проживання, вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом. Крім того, громадянин України ні за яких підстав не може бути  обмежений  у праві на в'їзд в Україну.  

Горе-матір з Кіровоградщини, щоб сплатити аліменти сину, офіційно працевлаштувалася

"21" августа 2019 г.
На Кіровоградщині з початку року 79 злісних неплатників із аліментів відпрацювали суспільно корисні роботи. Одна з них – мешканка Гайворона, яка завдяки сумлінному виконанню власних обов’язків у результаті офіційно працевлаштувалася на місцевому комунальному підприємстві. Про це повідомив керівник юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул. «Якщо в батьків немає коштів, щоб надавати фінансову підтримку власним дітям, державні виконавці змушені застосовувати в рамках закону різні методи, щоб змусити їх згадати про свої обов’язки. Зокрема йдеться і про примусові роботи.

Чи має право роботодавець, і у яких випадках, вимагати від працівника пройти позачерговий медичний огляд?

"21" августа 2019 г.
Метою будь-якого медичного огляду працівника є визначення стану його здоров’я, зокрема, можливості виконання ним певних трудових обов’язків, своєчасного виявлення гострих чи хронічних професійних захворювань, встановлення у разі необхідності медичних протипоказань щодо здійснення окремих видів робіт, а також попередження виникненню та розповсюдженню інфекційних хвороб.

Нагадуємо мисливцям основні пункти «Правил поводження з мисливською вогнепальною зброєю на полюванні»

"21" августа 2019 г.
Державне підприємство "Онуфріївське лісове господарство" нагадує  мисливцям основні пункти «Правил поводження з мисливською вогнепальною зброєю на полюванні»: категорично забороняється направляти зброю на людину, навіть у тому разі, якщо вона не заряджена; забороняється полювання з несправною та незареєстрованою зброєю; при заряджанні та розряджанні зброї її ствол повинен бути спрямований вгору, або у землю; під час долання перешкод (канав, струмків тощо) зброю потрібно розрядити;

Державне підприємство "Онуфріївське лісове господарство" реалізує для населення , установ та організацій:

"16" августа 2019 г.
- дров'яну деревину непромислового використання твердих порід за ціною 600 грн за 1 кубічний метр ( з урахуванням ПДВ); - дров'яну деревину непромислового використання хвойних порід за ціною 480 грн за 1 кубічний метр ( з урахуванням ПДВ); - дров'яні відходи - 300 грн за 1 кубічний метр ( з урахуванням ПДВ); Реалізація дров проводиться в структурних підрозділах: - Онуфріївське лісництво (лісничий Бойко Анна Григорівна - 0682504989); - Деріївське лісництво (лісничий Урда Микола Гаврилович - 0968221477); - Олександрійське лісництво (Марченко Андрій Анатолійович - 0686213899.   Дров'яні відходи є в наявності в Онуфріївському лісгоспі та на Нижньому складі в смт. Онуфріївка (начальник складу Сущенко Олександр Васильович - 0974939874. Крім того Реалізовуємо дрова 1 метрові, пиляні чурки та колоті будь-якої фракції, твердих порід. Ціни від виробника, гарантія якості! Без посередників!  При бажанні покупця є можливість доставки автомобілем ЗІЛ зі збільшеним кузовом. Звертайтесь за вказаними телефонами та зробіть свою зиму теплою, затишною і комфортною!          
Подписка на Новости

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015