Зустріч «Салангівців» з керівниками району

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

В суботу, в актовому залі РДА відбулася зустріч керівників району з учасниками бойових дій та вихованцями військово-патріотичного клубу «Саланг». Учасники бойових дій отримали грамоти за підписом міністра оборони України.

Кращі вихованці молодіжного крила клубу отримали грамоти від голови Онуфріївської державної адміністрації  та голови Онуфріївської районної ради.

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя володимир

Вся виложина інформація неправильна.
Аватар пользователя Администратор

Що ви маєте на увазі, пане Володимир?
Аватар пользователя володимир

Нагородженні грамотами за підписом міністра оборони були не УБД а двоє вихованців ВПСК'' Саланг''і нагороджував їх я за дорученням,а кращі вахованці клубу були нагородженні грамотами та грошовою премією Онуіріївської районної спілки воїнів-інтернаціоналістів,також вручав я особисто а не кірівники району.
Аватар пользователя Администратор

Прошу Вас написати коротенько і прислати мені. Я поміняю текст повністю. Адреса alexvlov@gmail.com
Аватар пользователя Гость

По тексту не написано, кто вручал, есть только грамоты-от администрации, это как от домкома,от месткома,от женсовета. Самолюбие взыграло или волонтерские деньги закончились?
Аватар пользователя володимир

Я себе небоюсь назвать а ти боїшся,а якщо тобі потрібні гроші приходь я тобі тоже дам,просто не люблю коли піарять владу ти наверно із таких які це люблять робити.
Аватар пользователя володимир

У пятницю 04.01.2019р мені затилифонували бійці 42 бату що їм дуже потрібна стіральна машинка.Може одвезеш? умнік а може умніца.
Аватар пользователя Гость

Дядя вова,ти не хочеш пиарити владу и вручаеш грамоти от администрации,логика железобетонная как и во всех твоих поступках. Умник или умница.
Аватар пользователя Гость

По поводу стиралки-смотри телевизор,наш президент почти ежедневно повторяет что самая сильная армия на континенте забезпечена всим необхидним.
Аватар пользователя Гость

Грамоти вручаю від Онуфріївської районної спілки воїнів-інтернаціоналістів " Саланг" ане від адміністрації,які ще мої поступки не такі?Якщо ти віриш президенту то війна повина була закінчиться через дві неділі після того як прийшов до влади. Не вірь завжди тому що написано на заборі бо зламаєш......
Аватар пользователя Гость

Я можу дати телефон і координати 42бату як що мені не віриш.І якщо тебе цікавить звіт по грошах знаєш де мене знайти.Крім мене як ти думаєш ті гроші ще тоді деребанили як мінімум ще троє людей В.Швачка, В.Озірний, С.Юфімов/
Аватар пользователя Гость

А взагалі кожний судить по своїй мірі розпущеності якщо тобі вдається десь скрисятничять то недумай що всі такі як ти.А що стоується логіки моїм поступкам то завдяки їм таким нехорошим поступкам Онуфріївку та дітей ВПСК" Саланг'' знають не те що в області а і в Україні та світу. Дескусію закінчую!!!
Аватар пользователя Гость

Класс! Дети это святое! Ося Бендер не даст соврать,тот правда собирал лаве голодающим детям поволжья... я понимаю твою ностальгию по старым добрым временам, но ничто не вечно под луной, при наличии новой почты доить фермеров что бы отвести стиралку за 500км уже не получится. Еще вариант купить на месте, но это же не наши методы? Рождество, а мы тут фигней страдаем. Не переживай, найдутся спонсоры, кто то лоханется по любому.
Аватар пользователя Гость

Некоторое время назад в соседних Вишневцах был очень своеобразный орендатор ставу, который не только запрещал детям ловить рыбу, но и перепутав общественный став с своей ванной запрещал там купаться. Спросите, там его хорошо помнят, дело скандальным вышло, как и жизнь нашего хероя. Но случилось чудо! Майдан животворящий разбудил в добром дяде Вове не только Сухомлинского, но по моему еще и Макаренко! А может в Вышеньках просто дети не той системы?
Аватар пользователя Гость

Назви хоч одну фамілію дитини кому забороняли купаться.
Аватар пользователя Коломієць Тетяна

Згідно розпорядження голови Онуфріївської районної державної адміністрації та голови Онуфріївської районної ради від 14 грудня 2018 року №387-р/55-гр, 22 грудня 2018 року на заході який проводила Онуфріївська спілка воїнів-інтернаціоналістів "Саланг" головою районної державної адміністрації Самородченком С.М та головою районної ради Уткіною Т.І. було вручено грамоти, грошові премії та солодощі двом вихованцям дитячого громадського обєднання "Військово-патріотичного спортивного клубу "Саланг" та двом вихованцям дитячого громадського обєднання "Фізкультурно-спортивного клубу "Сайфа".
Аватар пользователя Гость

"Грамоти вручаю від Онуфріївської районної спілки воїнів-інтернаціоналістів " Саланг" ане від адміністрації,які ще мої поступки не такі?". Все таки были грамоты от администрации и премии и подарки? Что тогда не устраивает тов. Гогу? И будет ли желание у многих людей, имеющих возможность, помогать в дальнейшем? Детей жаль, Гогу нет. "Пойми, студент, сейчас к людям надо помягше. А на вопросы смотреть ширше". Может тебе на работу устроиться? Хоть раз в жизни? Для разнообразия?
Аватар пользователя Гость

Ти неперивертай з больной голови на здорову в першу чергу назви кому забороняли купатись та ловити рибу.А я догадуюсю хто ти і твої сепарскі замашки а ставка в оренді в мене взагалі немає!

Добавить комментарий

  __     ____   ________   __     __   
/'_ `\ /'___\ /\_____ \ /'__`\ /'__`\
/\ \L\ \ /\ \__/ \/___//'/' /\_\L\ \ /\_\L\ \
\ \___, \ \ \ _``\ /' /' \/_/_\_<_ \/_/_\_<_
\/__,/\ \ \ \ \L\ \ /' /' /\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \_\ \ \____/ /\_/ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/___/ \// \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015