Мої враження від нового провайдера

Аватар пользователя Администратор

Місяця півтора тому вирішив перейти до нового провайдера, а саме до компанії «Хоум-Нет». Подав заявку, через декілька днів приїхали два спеціалісти і за дві години новий інтернет був підключений та налаштований. Користуюсь я ним вже довгенько, то ж вирішив розповісти вам свої враження.

Перше, це ціна і оплата: вартість мого тарифного плану зі швидкістю в 100 мегабіт - 190 гривень на місяць. Оплачувати можна як через особистий кабінет ПриватБанку, на мій погляд це найзручніше, так і готівкою. Якщо абонент не оплатить послуги до першого числа, послуга буде тимчасово припинена. Так і сталося зі мною, але тут же,  було запропоновано скористатися кредитом на сім днів. Спочатку я трішки злякався слова «кредит», а це була просто відстрочка на неділю без всяких доплат та скритих платежів. Взяв відстрочку і відразу з’явився інтернет, а сам в зручний спосіб оплатив послуги провайдера. До речі, платити можна на перед, або в особистому кабінеті ПриватБанку виставити на регулярну оплату і забути, були б лише кошти на рахунку.

Друге, це швидкість і якість надання послуг. Як написано вище, швидкість мого тарифного плану 100 мегабіт в секунду, тобто в десять раз вища чим було. Що тут можна сказати? Це дуже приємно, качав програму на 200 мегабіт, хотів глянути на максимальну швидкість закачки, але вона докачалася наскільки швидко, що навіть не встигла вийти на максимум. Качати фільми перестав – з такою швидкістю краще дивитися онлайн, благо сервісів вистачає.

Підключився я 25 листопада, за цей час був один день, коли ми декілька годин були без інтернету, сталася аварія на лінії, яка була досить швидко усунена, і один раз була проблема з підключенням, зателефонував до сервісу, там мене пере підключили і все запрацювало. У минулого провайдера проблеми були стабільно раз у тиждень, а інколи я до них дзвонив і щоденно. Що ж стосується того провайдера, послугами якого я користувався раніше, то він у мене поставлений на паузу на рік, а потім подивлюся, якщо «Хоум-Нет» буде надавати послуги так же якісно, то відмовлюся. Дуже надіюся, що ця інформація буде комусь корисна і готовий відповісти на будь які питання, якщо це в моїй компетенції.

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

а я після того як подав заявку, майже місяць чекав поки спеціаліст Хоумнет подивиться чи є можливість підключення інтернету, при чому кожен тиждень дзвонив в хоумнет і нагадував про це. В результаті поки чекав, відновили лінію укртелекому, а через кілька днів після відновлення - зателефонував спеціаліст Хоумнет з пропозицією підключення інтернету, і як думаєте, що я йому відповів?
Аватар пользователя Администратор

Не можу ніяк прокоментувати. Я коли вперше звернувся, мені перетелефонували відразу. Сказали, що по моїй вулиці лінія ще не проведена. А коли провели, я зателефонував ще раз, а далі по тексту. Можливо у вас відбувся якийсь збій, але точно не скажу.

Добавить комментарий

 ______    ____    ____   __ __     __   
/\ ___\ /'___\ /'___\ /\ \\ \ /'__`\
\ \ \__/ /\ \__/ /\ \__/ \ \ \\ \ /\_\L\ \
\ \___``\ \ \ _``\ \ \ _``\ \ \ \\ \_ \/_/_\_<_
\/\ \L\ \ \ \ \L\ \ \ \ \L\ \ \ \__ ,__\ /\ \L\ \
\ \____/ \ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/ \ \____/
\/___/ \/___/ \/___/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015