Перемога та поразка «Рубіну»

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

В рамках проведення чергового туру районного чемпіонату з футболу Василівський «Старт» на своєму полі приймав Онуфріївський «Рубін». Зустріч відбулася в середу 15 серпня, так як команди грали відкладену раніше гру.

Поле було дуже добре підготоване, працювала виїзна торгівля, для підвезення вболівальників з Онуфріївки задіяли автобус.

Гра розпочалася дуже гостро, вже на першій хвилині м’яч ледве не потрапив в ворота господарів, а вже за декілька хвилин свою майстерність продемонстрував голкіпер Онуфріївської команди Ігор Лашко. Обидві команди гостро атакували та контратакували всю першу половину першого тайму, м’яч постійно переміщувався з однієї половині поля на іншу. Але спортивна Фортуна в цій грі була на стороні господарів поля, перший гол у ворота команди райцентра забиває Олексій Кравченко, а його товариш по команді Олександр Ложченко збільшує рахунок. На перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь команди Василівки.

В другому таймі команда «Старт» вірогідно вирішила, що зробила для перемоги достатньо і дещо знизила оберти, «Рубін» же навпаки максимально мобілізувався і гра практично перемістилася на половину господарів. Перший гол записав на свій особистий рахунок нападник «Рубіну» Олег Бредун, ще два м’ячі забив Дмитро Азізбекян. Остаточний рахунок зустрічі 3:2 на користь команди райцентру.

В суботу 18 серпня відбулася планова зустріч між лідерами турнірної таблиці. Успенська «Чайка» на своєму полі приймала команду Онуфріївки. Після напруженої гри перемогу здобули господарі поля з рахунком 2:0.