Ремонт дорожнього полотна. Відповідь на коментар

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

По темі вашого коментаря автор поспілкувався з головою Онуфріївської РДА Сергієм Самородченко. Сергій Миколайович розповів, що ремонт вулиці Центральної, від школи до пожежної частини проводився за кошти виділені державою на ямковий ремонт.

На ремонт вулиць населених пунктів виділено 1,9 мільйонів гривень, частина цих коштів вже освоєна на ремонт вулиць Центральна і графа Толстого. На ремонт доріг між населеними пунктами виділено 7,9 мільйонів гривень. Зокрема:

Онуфріївка - Камбурліївка – Омельник – Василівка – один мільйон гривень.

Деріївка – вихід на автодорогу Н-0,8 – Петрівка – п’ятсот тисяч гривень.

Від траси до села Василівка два мільйона гривень.

Онуфріївка – Травневе – два мільйона п’ятсот тисяч гривень.

Деріївка – Куцеволівка – 918 тисяч гривень.

Дівоче Поле – Зибкове – Мар’ївка – Федорівка – один мільйон гривень.

Відносно якості ремонту автор особисто був на місці ремонту. Ушкоджені місця спочатку обробляли фрезою, видували пил компресором, край обробляли бітумом і вкладали гарячий асфальт (дивіться фото).

Води в ямках не було Роботи проводить Світловодська філія Автодору. Селищна рада ремонтує частину вулиці Центральної перед травневими святами бетоном. А ремонт на вулицях Дерибасівська і Гагаріна проводилася холодним асфальтом. Це більш практично, тому що він більш дешевий і використовувати його можна в будь який час.

 

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

я теж доречі був на місці ремонту. І судячи з фото що ви виклали, там уже і підтверджується - і те що бітум лили на мокру землю, і те що краї ямок не обробляються. А де взагалі рівність дороги? Чому горбом кладуть асфальт? Не важливо холодний асфальт чи гарячий - підготовка нікуди не годиться, і якість укладки теж.
Аватар пользователя Администратор

Ну якщо ви були на місці і бачили, що роблять ремонт не так як потрібно, то чому ж ви не підійшли до майстра і звернули на це його увагу? Або не написали скаргу про неякісний ремонт?
Аватар пользователя Гость

я вже заплатив податками за це чиновникам, тепер мені і за них роботу робити?
Аватар пользователя Администратор

І що робити? Чиновники працювати не хочуть, скаржитися на них ви не бажаєте. То хай все так і буде?
Аватар пользователя Гость

а кому скаржитись на чиновників не підскажете? Всі звернення з гарячих ліній спускають на низ, і ці ж самі чиновники на них і відповідають!

Добавить комментарий

  __    __ __     _    ______    __   
/'__`\ /\ \\ \ /' \ /\ ___\ /'__`\
/\_\L\ \ \ \ \\ \ /\_, \ \ \ \__/ /\_\L\ \
\/_/_\_<_ \ \ \\ \_ \/_/\ \ \ \___``\ \/_/_\_<_
/\ \L\ \ \ \__ ,__\ \ \ \ \/\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \____/ \/_/\_\_/ \ \_\ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/_/ \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015