Інформація на рахунок розвіювання міфів щодо Онуфріївської районної центральної лікарні

Аватар пользователя Официальный источник

Почнемо спочатку з того, що перекваліфіковувати профіль лікарні під санаторний заклад не планується. З яких посилань їдуть коментарі по даному питанні не зрозуміло та не обґрунтовано.

Що дійсно наразі проводиться так це капітальний ремонт Онуфіївської центральної районної лікарні. Для цього в 2016 році адміністрацією районної центральної лікарні за рекомендаціями керівництва районної державної адміністрації було виготовлено проектно-кошторисну документацію для проведення капітального ремонту центральної районної лікарні. Загальна сума необхідних коштів згідно експертного звіту склала 4 636,560 тис. грн. У 2017 році за рахунок коштів  субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, які було  виділено на проведення ремонтних робіт в сумі 4000,00 тис. грн.. за підтримки Народного депутата України О. Довгого. Також було виділено спів фінансування з районного бюджету в сумі 120,00 тис. грн.

Як бачимо ремонтні роботи проводяться, а саме проводиться утеплення центральних приміщень лікарні не з метою її перекваліфікації, а всього лиш з метою надання якісних та комфортних медичних послуг населенню району.

Додатково зазначаємо що головою районної державної адміністрації Самородченком С.М. дано доручення на виготовляння проектно-кошторисної документації з метою проведення реконструкції існуючих теплових, водопровідних та каналізаційних мереж  Онуфрїіської ЦРЛ та системи опалення.

Також з метою покращення матеріально - технічного оснащення центральної районної  лікарні,  за рахунок коштів районного бюджету  в сумі 100,0 тис. грн. та коштів спеціального фонду лікарні 19,0 тис. грн., придбано машину прально - віджимну електричну  на 32 кг. Придбано центрифугу медичну вартістю        16,0 тис. грн., опромінювач фізіотерапевтичний  за 7,8 тис. грн., крісло -  каталку комбіновану для дорослих за 11,3 тис. грн., електроводонагрівач для кухні –       8,0 тис. грн. Оновлено медичне обладнання на загальну суму 192,7 тис. грн., а саме придбано: світильник операційний «Біомед» - 110,8 тис. грн.  ( 90,0 тис. грн. – субвенція з державного бюджету,  20,8 тис. грн. – субвенція з місцевих бюджетів) апарат для УВЧ терапії – 31,9 тис. грн., інфузійний насос – 29,0 тис. грн., джерело безперебійного живлення  до УЗД апарату – 21,0 тис. грн.

 У ІV кварталі 2017 року, за рахунок коштів місцевого бюджету та за рахунок субвенцій сільських та селищних рад, придбано квартиру для лікаря педіатра в сумі 169,0 тис. грн.  та проведено ремонтні роботи в іншій квартирі на суму 50,0 тис. грн.

Адже ми всі розуміємо, що  медицина - одне з болючих питань то­му, що здоров'я кожної людини - це те, без чого ми не можемо існувати. І від того, нас­кільки швидко людина отримає медичне обслуговування, залежить її життя. Отже не будемо псувати один одному життя та нерви і все буде так як потрібно.

 

 

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та

 інфраструктури районної державної адміністрації

 

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Администратор

Дякую спеціалістам РДА за чудовий матеріал.
Аватар пользователя Гость

И поют друг другу шепотом ли, в крик ли. Слух дурной всегда звучит в устах кликуш. А к хорошим слухам люди не привыкли, почему-то Говорят, что это выдумки и чушь. Материал и правда чудовий. Всегда бы так, а то за отсутствием нормальной информации волей-неволей начинаешь прислушиваться к информ.сервису - одна бабка сказала. Времена то смутные, это не Союз, с его знаменитой уверенностью в затрешнем дне. За примером далеко ходить не нужно - с экранов ТВ нам рассказывают о энерго "незалежности" от России (помните знаменитые 500 дней, что мы не купуемо газ у "агрессора"?). И тут же предлагают не учиться и прикручивать, а то сами знаете, кто нападет. Еще ходят слухи, что нам Эвропа с 1 апреля снова цены на газ поднимет? Европа с нами? И почему у нас самый дорогой газ (для населения) в Европе? И почему нам (населению) наше правительство продает газ раза в два дороже, чем покупает? Весна будет? А скоро?
Аватар пользователя Гость

Может еще кто знает, что творится за красивым фасадом нашей районки? Когда такое было, чтоб в палатах, из за перенаполнения, вместе лечились больные разного пола? А капаться ходили вообще в гинекологию? Снова слухи - от американских био. лабораторий и до массовой закупки "левых" медикаментов. Чем еще обьяснить, что лечение не помогает? У всех, наверное, найдутся родные и знакомые прошедшие этот круг.Еще, говорят, без 300 гр. в карман эскулапа к тебе вообще никто не подойдет. Ну это то точно "бряхня". НАШИ НЕ ТАКИЕ! Село у нас маленькое, мы бы точно знали. Это ж не Кировоград, пардоньте, Кропывныцькый, где, позволю себе процитировать------Ігор Степура 22 февраля в 19:40 Брати і сестри українці! Зважаючи на безпрецедентний рівень здирництва, який відбувається в комунальних закладах охорони здоров`я по всій Кіровоградській області (і по Україні), до нас, як до депутатів Кіровоградської обласної ради від політичної партії ВО "Свобода" постійно звертаються громадяни і запитують у нас: "Ну що, "Свобода", коли ви наведете порядок з цими поборами і корупцією в лікарнях? Нам вже немає за що доїхати з села до обласного центра, а там ще більше грошей з нас вимагають! Допоможіть нам! Зробіть вже нарешті, хоч би щось, аби ця "медична мафія" зменшила свій апетит!" ... Звісно, що перед обличчям наших загиблих героїв на Майдані та на фронті Російсько-Української війни, ми маємо реагувати і боротися в інтересах захисту справедливості для українців. Тому, так співпало, що необхідність звернутися до лікарні самім, а також, чисельні прохання виборців втрутитися в ситуацію повного свавілля з поборами в лікарнях, підвели нас до необхідності розпочати системну роботу з закладами Охорони Здоров`я. ... Будемо в цій групі викладати матеріали, що стосуються висвітлення діяльності КЗ "Кіровоградська обласна лікарня". Також, тут будемо викладати власні розслідування, інформацію з депутатських звернень, ваші розповіді, скарги, та іншу цікаву ДЛЯ ВСІХ інформацію. ОЧевидним є одне - мовчати вийде ДОРОЖЧЕ ніж боротися! Будете боротися за своє право на охорону здоров`я - матимете шанс вижити і вилікувати свої хвороби. Будете безропотно мовчати - витратите на побори всі сімейні кошти, і все одно помрете від болячок, бо сьогодні склалася така ситуація, що вже навіть, коли даєте гроші, то все одно до вас в лікарнях ставляться по СКОТСЬКИ, як до бидла. ... Тож, ми пишемо і викладаємо тут інформацію від своєї політичної партійної організації в частині боротьби проти "медичної мафії", а ви дописуєте свої коментарі, надаєте фото і відео ваших задокументованих фактів злочинів. ... І неодмінно і максимально "лайкайте" і поширюйте інформацію про групу. Запрошуйте і додавайте сюди всіх своїх друзів. Обговорюйте і діліться власними враженнями!

Добавить комментарий

 ________   __    ________  ______   ______  
/\_____ \ /'_ `\ /\_____ \ /\ ___\ /\ ___\
\/___//'/' /\ \L\ \ \/___//'/' \ \ \__/ \ \ \__/
/' /' \/_> _ <_ /' /' \ \___``\ \ \___``\
/' /' /\ \L\ \ /' /' \/\ \L\ \ \/\ \L\ \
/\_/ \ \____/ /\_/ \ \____/ \ \____/
\// \/___/ \// \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015