Крадуть…

Аватар пользователя Администратор

Днями автор побував на острові кохання. В минулому році при підготовці до проведення свята «Невичерпні джерела», на ньому була проведена велика робота: встановили сцену, лавки для глядачів, побудували маленький причал для човнів, викосили чагарники, прибрали сміття. В майбутньому планувалося всі свята селища проводити в цьому чудовому місці.

А на сьогодні там повністю знищено причал, дошки розкидали, а металеві частини конструкції забрали, почали зривати дошки з лавочок, вже зірвано 11 штук, видно хтось вирішив що в його особистому господарстві дошки будуть потрібніші. Тепер для проведення свята прийдеться знову витрачати гроші, які можна було б направити на якість інші важливі для селища речі. 

Зараз в соціальних мережах обговорюється можливість встановлення в Онуфріївці "Сонячного дерева" біля фонтану для зарядки гаджетів та вайфай. Уявляєте що з ним зроблять? Ні, я не маю на увазі що дерево встановлювати не потрібно, але вважаю, що вже на стадії планування його потрібно захистити від вандалів, наприклад камерами спостереження.

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

це ж такі дебільні діти в Онуфріївці, в батьків пішли
Аватар пользователя Администратор

Надеюсь, что это вы с юмором написали. У нас очень много прекрасных родителей и умных и талантливых детей, но как видите есть и не совсем прекрасные...
Аватар пользователя Гость

батьки не знають чим займаються їхні діти, так завжди було і буде! Вдома діти хороші, а тільки підуть на гульки, та ще й з "дурною" компанією то починається те що ви на фото бачили! В очах батьків "дурна" компанія це якісь чужі діти, а своя дитина ніяк не може бути організатором "дурної" компанії чи активним її учасником !
Аватар пользователя Администратор

Да, вы правы на все сто процентов. Готов подписаться под каждым словом
Аватар пользователя Гость

Не согласен, это не детские шалости! Причал ломали ради нескольких кг метал. уголка. Лавки кто то хУзяйственный ради досок, домой забрал. Детям доски ни к чему, это мы раньше шалаши строили. Кто постарше может вспомнят, рядом с островом домик на дереве, там бы доски пригодились. А завтра весна...
Аватар пользователя Гость

може той уголок десь у ставку плаває?
Аватар пользователя Гость

Да, да, да...Уголок плавает примерно, как наша Украина последние четыре года. Доски целенаправленно откручивали болт-гайку с одной стороны, а потом действуя, как рычагом ломали болт с другой. И десяток досок забрали с собой. Это похоже на онижедети? На майдане детками прикрылись, теперь на острове, может хватит?
Аватар пользователя Гость

може дітям досок також не вистачає? Або метал здали і пиво купили? Це звісно ж і дорослі могли запросто зробити. Злодії не мають певної вікової групи, в любому віці люди здатні на злочин

Добавить комментарий

  __     __     ___    __ __     ___   
/'__`\ /'_ `\ /'___`\ /\ \\ \ /'___`\
/\_\L\ \ /\ \L\ \ /\_\ /\ \ \ \ \\ \ /\_\ /\ \
\/_/_\_<_ \ \___, \ \/_/// /__ \ \ \\ \_ \/_/// /__
/\ \L\ \ \/__,/\ \ // /_\ \ \ \__ ,__\ // /_\ \
\ \____/ \ \_\ /\______/ \/_/\_\_/ /\______/
\/___/ \/_/ \/_____/ \/_/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015