Ревізії лісових обходів - 2017

Аватар пользователя Официальный источник

З метою збереження лісів і майна, яке знаходиться під охороною матеріально-відповідальних осіб державної лісової охорони, здійснення ними комплексу лісогосподарських та лісоохоронних  заходів двічі на рік, восени до встановлення стійкого снігового покриву (до 1 грудня поточного року) та весною після сходу стійкого покриву (до 1 травня поточного року) проводяться ревізії лісових обходів.

      Згідно наказу директора Онуфріївського лісгоспу В.Здебської  за поточний період з грудня по травень були проведені 8 контрольних, 26 поточних та 13 позапланових ревізій лісових обходів у всіх підрозділах лісгоспу. Брали до уваги стан роботи щодо попередження незаконного вирубування та пошкодження дерев і чагарників, виконання заходів щодо попередження виникнення лісових пожеж і боротьби з ними,своєчасність виявлення осередків шкідників і хвороб, ослаблення, всихання, пошкодження лісу та інших видів шкідливого впливу, якість проведення лісоохоронних, лісовідновлюваних та інших лісогосподарських заходів, додержання умов експлуатації майна підприємства, наявність і умови зберігання продукції лісозаготівель, стан натурного оформлення території лісового фонду .

      Згідно протоколу  технічної наради лісової охорони щодо результатів весняної ревізії лісових обходів було відмічено, що обходи майстрів лісу знаходяться в задовільному стані, а також не виявлено жодного випадку самовільної рубки лісу.

 

Головний лісничий

ДП «Онуфріївський лісгосп»                                        М.  Косенко    

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

Можна фото з футболу?
Аватар пользователя Жора_з_водокачки

а де власне був футбол???
Аватар пользователя Администратор

Об этом написано в статье от 29.05.2017. Прочтите и все узнаете.
Аватар пользователя Жора_з_водокачки

так давайте с мєсячним апазданием
Аватар пользователя Администратор

Вы хотите писать для моего сайта актуальные и интересные новости? Я только за. И если они не будут нарушать Закон и правила сайта, буду публиковать.

Добавить комментарий

  _     ___     __    __ __    __ __   
/' \ /'___`\ /'__`\ /\ \\ \ /\ \\ \
/\_, \ /\_\ /\ \ /\_\L\ \ \ \ \\ \ \ \ \\ \
\/_/\ \ \/_/// /__ \/_/_\_<_ \ \ \\ \_ \ \ \\ \_
\ \ \ // /_\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\ \ \__ ,__\
\ \_\ /\______/ \ \____/ \/_/\_\_/ \/_/\_\_/
\/_/ \/_____/ \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015