В Ізраїлі наречений обікрав батьків нареченої, щоб сплатити весілля

Аватар пользователя Гость

За два тижні до весілля, коли вже були розіслані запрошення гостям і орендований зал урочистостей, у батьків нареченої були викрадені коштовності на суму 150 тисяч шекелів. Злодієм виявився наречений дочки. Два тижні тому літнє подружжя з Сдерота повідомили в поліцію, що з їхнього будинку були викрадені коштовності. В цей же час в поліцію звернувся наречений їх дочки і також повідомив, що став жертвою злочинців. За словами молодої людини, з його квартири злодії винесли десятки тисяч шекелів, які він відкладав на весілля. За інформацією газети Едіот Ахронот, вже на початковому етапі розслідування у слідчих виникли підозри на адресу жениха. Після перевірки на детекторі брехні, наречений, раніше заперечував свою причетність до крадіжки, зізнався у скоєному. За його словами, він пограбував батьків нареченої, щоб оплатити весільні рахунку.

Видання повідомляє, що наречена і її батьки скасували весілля.

Нагадаємо, у липні повідомлялося, що житель Ізраїлю, який протягом довгих років мріяв вступити в шлюб, подав до суду на провидицю за нездійснені прогнози. Моральна шкода чоловік оцінив у 250 тисяч шекелів (приблизно 72 тисячі доларів).

Похожие материалы

Добавить комментарий

Plain text

 • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
 • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
 • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  __    __ __     __    ________  ________ 
/'_ `\ /\ \\ \ /'_ `\ /\_____ \ /\_____ \
/\ \L\ \ \ \ \\ \ /\ \L\ \ \/___//'/' \/___//'/'
\ \___, \ \ \ \\ \_ \/_> _ <_ /' /' /' /'
\/__,/\ \ \ \__ ,__\ /\ \L\ \ /' /' /' /'
\ \_\ \/_/\_\_/ \ \____/ /\_/ /\_/
\/_/ \/_/ \/___/ \// \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015